
Over deze Tuindeur schuifsysteem Douglas H195 x 130 cm
KOMO-gecertificeerd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs |
| Bevestigingsmethode | Geschroefd |
| Cilindermaat (buiten/binnen) | 40/40 |
| Deurtype | Schuifdeur |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Katrollen (2), Plafondbevestiging, Rail 300cm, Slotvanger, Tuindeur, Tuindeurklemmen (2) |
| Materiaal | Rvs, Hout, Metaal |
| Planken | 1,6 x 14,0 cm |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 3,00 m |
| Hoogte | 195 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC-maat | 55 mm |