
Over deze Tuindeurkozijn + aanslagligger bruin geïmpregneerd
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Grenen |
|---|---|
| Keurmerken | Pefc |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 2,10 m |
| Hoogte | 210 cm |
| Gewicht | 14.827 kg |
| Breedte (minimum) | 90 cm |
| Extra product informatie | Balken van 4,4 x 8,8 cm |

| Hoofdmateriaal | Grenen |
|---|---|
| Keurmerken | Pefc |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 2,10 m |
| Hoogte | 210 cm |
| Gewicht | 14.827 kg |
| Breedte (minimum) | 90 cm |
| Extra product informatie | Balken van 4,4 x 8,8 cm |