

Over deze Tuindeurkozijn + aanslagligger Red Class Wood
Balken van 4.4x8.8cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 2,10 m |
| Hoogte | 210 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte (minimum) | 90 cm |
| Extra product informatie | Balken van 4,4 x 8,8 cm |