



Over deze Tuinhek Balustrade Douglas 99 x 180 cm
Dikte spijlen: 4,0 x 6,0 cm Dikte boven- /onderregel: 4,5 x 7,0 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Lamellen | 4,0 x 6,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 99 cm |
| Gewicht | 9.5 kg |
| Latafstand | 4 cm |
| Extra product informatie | Dikte spijlen 4,0 x 6,0 cm dikte boven- onderregel 4,5 x 7,0 cm |