
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC
Over deze Tuinhek grenen groen geïmpregneerd Econoom recht 40 x 150 cm
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Bevestigingsmethode | Verzinkt geschoten |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Lamellen | 1,6 x 9,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 1,50 m |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Latafstand | 3 cm |