
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC
Over deze Tuinhek grenen groen geïmpregneerd recht 60 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Verzinkt geschoten |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Lamellen | 1,6 x 9,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Latafstand | 7 cm |