

Over deze Tuinkast Veluwe vuren groen geïmpregneerd incl. dakleer
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Houten vloer |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 63 cm |
| Lengte | 93 cm |
| Hoogte | 184 cm |
| Gewicht | 60 kg |
| Hoogte achterwand | 189 cm |
| Dikte wand | 16 mm |