
Over deze Tuinscherm Leeuwarden, keruing hardhout, RVS-geschroefd, 26-planks (23+3) 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,2 x 9,0 cm |
| Tussenregels | 1,5 x 7,0 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 33.534 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Horizontaal en verticaal toepasbaar (past horizontaal niet in een sleufpaal) | Nee |
| Aantal planken (zonder tussenregels) | 23 |
| Aantal planken | 26 23+3 |
| Aantal tussenregels | 3 |