
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Tuinscherm Marlies, zwart geïmpregneerd douglas, RVS-geschroefd, 21-planks (19+2) 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,6 x 14,0 cm |
| Tussenregels | 1,6 x 14,0 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 32 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Horizontaal en verticaal toepasbaar (past horizontaal niet in een sleufpaal) | Nee |
| Aantal planken (zonder tussenregels) | 19 |
| Aantal planken | 21 19+2 |
| Aantal tussenregels | 2 |