

Over deze Tuintafel teak 100 x 100 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Niet inbegrepen | Stoelen |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Extra product informatie | Dikte hout 4 cm |


| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Niet inbegrepen | Stoelen |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Extra product informatie | Dikte hout 4 cm |