

Over deze Tuintafel teak 250 x 100 cm solide modern
De dikte van het tafelblad is 3,0 cm De hoogte van het tafelschort is 68,0 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Niet inbegrepen | Stoelen |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 65 kg |