

Over deze Tuintegel hardhout Bangkirai Yogyakarta 100 x 100 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Lamellen | 1,4 x 2,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 7 kg |