


Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Uitzetraam enkel W2 vuren 119,5 x 87 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Raam type | Uitzetraam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 112 cm |
| Lengte | 77 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 112,0 x 77,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 119,5 x 87,0 cm |