

Over deze Ventolino
Specificaties
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Kabel |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 12,5 cm |
| Lengte | 39 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 0.36 kg |
| Lengte ketting/touw | 250 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |