
Over deze Verbindingsstuk t.b.v. aluminium daktrim zwart
Specificaties
| Behandeling | Gelakt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 7 cm |
| Hoogte | 0,5 cm |
| Gewicht | 0.008 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |

| Behandeling | Gelakt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 7 cm |
| Hoogte | 0,5 cm |
| Gewicht | 0.008 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |