

Over deze Verhoogde moestuinbak, lariks B120 x D60 x H80 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Lariks |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Plantenbakfolie |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 28 kg |