
Over deze Verhoogde plantenbak Donau, lariks B190xD90xH65 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Lariks |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Plantenbakfolie |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 190 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 55 kg |