
Over deze Verhoogde plantenbak Neckar, onbehandeld vuren B150 x D76 x H79 cm
zonder bodem
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Plantenbakfolie |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 76 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 79 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Extra product informatie | Zonder bodem |