
Stel samen
Belastbaarheid*
Over deze Verstelbare kunststof vloerdrager Pedestal-1 instelbaar 3-6 cm
Specificaties
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Breedte | 16,2 cm |
| Lengte | 16,2 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Gewicht | 0.24 kg |
| Verstelbaar | Ja |
| Verstelbaar van | 3 cm |
| Verstelbaar tot | 6 cm |
| Belastbaarheid | 450 kg |
| Extra product informatie | Verstelbaar en gemaakt van nieuw plastic |