
Over deze Verzinkt Krimp/Uitzet maskeerprofiel 31,5 mm - 176 cm zwart gepoedercoat
geschikt voor betonsystemen met een 180cm onderplaat
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 2,9 cm |
| Lengte | 176 cm |
| Hoogte | 8,4 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Extra product informatie | Geschikt voor betonsystemen met een 180 cm onderplaat |