


Over deze Verzinkte afdeklijst 50 mm U-profiel 180 cm (3-planks) zwart
T.b.v. schermen
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 4,2 cm |
| Gewicht | 2 kg |



T.b.v. schermen
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 4,2 cm |
| Gewicht | 2 kg |