
Over deze Vuren steellook enkele glas deur zwart gespoten B1100xH2120mm buitenmaat, rechtsdraaiend
Specificaties
| Behandeling | Gespoten |
|---|---|
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 4mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Deurbeslag rvs |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 2,12 m |
| Hoogte | 212 cm |
| Gewicht | 41.75 kg |
| Afmeting deur | 94,8 x 206,6 cm |
| Binnenwerkse maat kozijn | 105,0 x 208,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 110,0 x 212,0 cm |
| Dikte | 5,5 cm |