



Over deze Wandlamp up / down zwart per stuk incl. kabel van 7m1
Wandlamp met 2 spots (van 1.5Watt) met een strak vierkant design. Een spot schijnt omhoog en de andere omlaag.
Specificaties
| Inbegrepen | Kabel (7mtr) |
|---|---|
| Keurmerken | Rohs |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 5,5 cm |
| Lengte | 5,5 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Dimbaar | Ja |
| Lumen (per lichtpunt) | 175 lumen |
| Wattage | 3 w |
| Extra product informatie | Set van 2 stuks 2x 1,5 watt warm-wit 2700k licht spot schijnt zowel omhoog als omlaag |