

Over deze Werkbank XXL grenen groen geïmpregneerd met zinken blad
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Zinken werkblad |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout, Zink |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 20 kg |