
Over deze Zandbak zeskant met deksel, geschaafd grenen
Zitplanken rondom
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Afdekkap, Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Product type | Zandbakken |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 152 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Dikte hout | 1,6 cm |
| Extra product informatie | Zitplanken rondom |