
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Zijluifel | 175 cm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Staanders | 7,0 x 7,0 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 57 kg |
| Nokhoogte | 190 cm |
| Oppervlakte overkapping | 2,6 m² |
| Doorloophoogte | 150 cm |
| Totale oppervlakte | 2,6 m² |
| Dakoppervlakte | 2,6 m² |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |